Wycieczki 2-3 dniowe
 
 
 
  • Beskid Sądecki – Krynica: wjazd na Jaworzynę, Dom Zdrojowy, Muzeum Nikifora, Góra Parkowa, Szczawnik, Złockie, Kamianna: Skansen Pszczelarski – degustacja miodu, Nowy Sącz: Skansen                                                                      program 2 dni >>                         program 3 dni >>
  • Beskid Śląski – wjazd na Czantorię, Ustroń, Wisła, Pałac Prezydencki, Istebna, Koniaków, Szczyrk: wjazd na Skrzyczne, Orle Gniazdo, Jezioro Żywieckie program 2 dni >>   program 3 dni >>
  • Bieszczady + Łańcut – Pałac w Łańcucie, Obwodnica Bieszczadzka: Cisna Wetlina – Połoniny Tarnica, zapora na Jeziorze Solińskim, rejs statkiem, Komańcza, Sanok: Park Etnograficzny                                                              program 2 dni >>            program 3 dni>>
  • Elbląg: Statkiem po trawie Kanał Elbląski – Malbork: Zamek Krzyżacki, rejs statkiem na trasie Buczyniec Elbląg, zwiedzanie Elbląga, zwiedzanie Torunia       program 3 dni >>
  • Gdańsk + Gdynia + Sopot + Malbork – Gdańsk: Stare Miasto, Westerplatte, Oliwa: Katedra, Gdynia: Muzeum „Błyskawica”, Muzeum Oceaniczna i Akwarium Morskie, Sopot: Molo, Malbork: Zamek Krzyżacki             program 3 dni >>
  • Gdańsk + Gdynia + Sopot + Toruń – Gdańsk: Stare Miasto, Westerplatte, Oliwa: Katedra, Gdynia: Muzeum „Błyskawica”, Muzeum Oceaniczna i Akwarium Morskie, Sopot: Molo, Toruń                                                                         program 3 dni >>
  • Gniezno + Biskupin + Żnin + Kruszwica – Gniezno: Archikatedra Gnieźnieńska, Drzwi Gnieźnieńskie, Osada Warowna, Mysia Wieża, rejs po Jeziorze Gopło, przejażdżka kolejką wąskotorową, Kruszwica                                                 program 2 dni >>        program 3 dni >>
  • Góry Sowie Tajemnice obiektu "RISE" Srebrna Góra, Walim Osówka, Książ                                                                                                                                             program 2 dni >>                   program 3 dni >>
  • Góry Świętokrzyskie – Oblęgorek: Muzeum H. Sienkiewicza, Zagnańsk: Dąb Bartek, Kielce, wejście na Łysice, Jaskinia Raj, Św. Krzyż, Zamek Królewski w Chęcinach, Muzeum Zegarów                                                                       program 3 dni >>
  • Jura + Ojców – Olsztyn, Potok Złoty, Rezerwat „Parkowe”, szlak „Orlich Gniazd”, Zamki: Mirów, Bobolice i Ogrodzieniec, Ojcowski Park Narodowy: Zamek w Pieskowej Skale, Jaskinia Łokietka                                                        program 2 dni >>
  • Karpacz + Szklarska Poręba + Książ – Wodospad Szklarki, Zamek Chojnik, Karpacz, wjazd na Kopę, Śnieżka, Świątynia Wang, Zamek w Książu                    program 3 dni >>
  • Kaszuby: Szwajcaria Kaszubska                                                                      program 3 dni >>
  • Kazimierz Dolny + Sandomierz – Puławy: Pałac Czartoryskich, Kazimierz Dolny, Sandomierz: Zamek, Rynek, rejs statkiem po Wiśle                                program 2 dni >>
  • Kazimierz Dolny + Nałęczów + Sandomierz – Puławy: Pałac Czartoryskich, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Kozłówka: Muzeum Zamoyskich, Sandomierz: Zamek, Rynek, rejs statkiem po Wiśle                                                                     program 2 dni >>                   program 3 dni >>
  • Kotlina Kłodzka – Kłodzko: Twierdza Kłodzka, Rynek, Ratusz, Most Gotycki, Polanica Zdrój, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój, Szczeliniec Wielki, Błędne Skały                                                                                                               program 2 dni >>
  • Kotlina Kłodzka + Jaskinia NiedźwiedziaKłodzko: Twierdza Kłodzka, Rynek, Ratusz, Most Gotycki, Polanica Zdrój, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój, Szczeliniec Wielki, Jaskinia Niedźwiedzia                                                             program 3 dni >>
  • Kozłówka + Lublin + Zamość + Zwierzyniec – Kozłówka: Muzeum Zamoyskich, Lublin: Majdanek, Wzgórze Zamkowe, Stare Miasto, Zamość: Rynek Wielki, Solny i Wodny, Arsenał, Zwierzyniec                                                                   program 3 dni >>
  • Kraków + Wieliczka – Kraków: Stare Miasto, Bazylika Mariacka, Wawel, Muzeum Podziemia Rynku, Kazimierz, rejs po Wiśle, Wieliczka, przedstawienie teatralne lub koncert muzyczny                                                                               program 2 dni >>      program 3 dni >>
  • Kraków + Zakopane – Kraków: Stare Miasto, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Wawel, Zakopane: Gubałówka, Krupówki, cmentarz na Pęksowym Brzysku, Morskie Oko lub Dolina Kościeliska                                                                 program 2 dni >>         program 3 dni >>
  • Mazurskie Cuda Architektury Święta Lipka, Reszel, Kętrzyn, Giżycko, Gierłoż, Mikołajki                                                                                             program 3 dni >>
  • Pieniny – Wąwóz Homole, Wysoki Wierch, Szafranówka, Spływ Dunajcem tratwami lub pontonami, Zamek i Zapora Czorsztyn, Zamek Niedzica, opcjonalnie wejście na Trzy Korony                                                                                        program 2 dni >>        program 3 dni >>
  • Pieniny + ZakopaneWąwóz Homole, Wysoki Wierch, Szafranówka, Spływ Dunajcem, Zalew Czorsztyński, Zamek Niedzica, Zakopane: Gubałówka, Krupówki, Wielka Krokiew, Morskie Oko, Dolina Kościeliska – Jaskinia Mroźna, Baseny Termalne                                                                                                        program 3 dni >>
  • Podlasie Szlak Tatarski Tykocin, Kruszyniany, Sokółka, Bohoniki, Supraśl, Białystok                                                                                                                   program 3 dni >>
  • Poznań + Kórnik + Rogalin + Gniezno                                                                      program 2 dni >>
  • Warszawa – Stare Miasto, Zamek Królewski, Łazienki, Wilanów, Stadion Narodowy, PKiN, Powązki, przedstawienie teatralne lub koncert muzyczny                                                                                                           program 2 dni >>             program 3 dni >>
  • Suwalszczyzna Wigry, Suwałki, Augustów, Kanał Augustowski, Sejny, Studzieniczna                                                                                                              program 3 dni >>
  • Zakopane – Gubałówka, Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach, cmentarz na Pęksowym Brzysku, Wielka Krokiew, Morskie Oko, Dolina Kościeliska – Jaskinia Mroźna, Baseny Termalne                                                                    program 2 dni >>               program 3 dni >>
  • Zamek Czocha + Karpacz + Szklarska Poręba + Książ + Świdnica – Zamek Czocha,Wodospad Szklarki, Karpacz: wjazd na Kopę, Śnieżka, Świątynia Wang, Zamek w Książu, Kościół Pokoju w Świdnicy                                                    program 3 dni >>
  • Zielona Góra winobranie i Święto Bachusa                                                   program 2 dni >>
  • Zielona Góra Lubuski Szlak Wina i Miodu                                                   program 3 dni >>
Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
e-mail: info@kormoran.net.pl
Olesno, ul. Jaronia 3/1
tel. 34 350 53 30