Wycieczki 2-3 dniowe
 
 
 
  • Biskupin + Gniezno – Archikatedra Gnieźnieńska, Drzwi Gnieźnieńskie, Osada Warowna – warsztaty tematyczne                                                                                program 2 dni >>          program 3 dni >>
  • Biskupin + Gniezno + Żnin + Kruszwica – Gniezno: Archikatedra Gnieźnieńska, Drzwi Gnieźnieńskie, Osada Warowna – warsztaty tematyczne, Mysia Wieża, rejs po Jeziorze Gopło                                                                                                program 2 dni >>            program 3 dni >>
  • Bieszczady + Łańcut – Pałac w Łańcucie, Obwodnica Bieszczadzka: Cisna – stacja kolejki, Wetlina – Połoniny, opcjonalnie wejście na Tarnicę, Solina – zapora, Komańcza, rejs statkiem, Sanok – Park Etnograficzny                                               program 2 dni >>          program 3 dni >>
  • Beskid Śląski – Czantoria, Ustroń, Wisła, Istebna, Koniaków, Szczyrk, Skrzyczne, Orle Gniazdo, Jezioro Żywieckie                                                                                  program 2 dni >>               program 3 dni >>
  • Gdańsk + Gdynia + Sopot + Malbork – Gdańsk: Stare Miasto, Westerplatte, Oliwa: Katedra, Gdynia: Muzeum „Błyskawica”, Muzeum Oceaniczne i Akwarium Morskie, Sopot: Molo, Malbork: Zamek Krzyżacki                                              program 3 dni>>
  • Gdańsk + Gdynia + Sopot +Toruń – Gdańsk: Stare Miasto, Westerplatte, Oliwa: Katedra, Gdynia: Muzeum „Błyskawica”, Muzeum Oceaniczne i Akwarium Morskie, Sopot: Molo, Toruń: Stare Miasto                                                       program 3 dni>>
  • Góry Świętokrzyskie – Oblęgorek: Muzeum Henryka Sienkiewicza, Zagnańsk: Dąb Bartek, Kielce, Łysica, Jaskinia Raj, Św. Krzyż, Zamek Królewski w Chęcinach, Muzeum Zegarów                                                                         program 3 dni >>
  • Jura + Ojców – Olsztyn, Potok Złoty, Rezerwat „Parkowe”, szlak „Orlich Gniazd”, Zamki: Mirów, Bobolice i Ogrodzieniec, Ojcowski Park Narodowy, Zamek w Pieskowej Skale, Jaskinia Łokietka                                                            program 2 dni>>
  • Karpacz + Szklarska Poręba – Wodospad Szklarki, Zamek Chojnik, Karpacz, Śnieżka, Świątynia Wang, Muzeum Miniatur Dolnego Śląska, Western City        program 2 dni>>      program 3 dni >>
  • Karpacz + Szklarska Poręba + Książ – Wodospad Szklarki, Zamek Chojnik, Karpacz, Śnieżka, Świątynia Wang, Western City, Zamek w Książu                        program 3 dni >>
  • Kazimierz Dolny + Sandomierz – Puławy: Pałac Czartoryskich, zabytki Kazimierza, Sandomierz: Zamek, Rynek, rejs statkiem                                              program 2 dni>>
  • Kazimierz Dolny + Nałęczów + Kozłówka + Sandomierz – Puławy: Pałac Czartoryskich, zabytki Kazimierza, Nałęczów, Kozłówka: Muzeum Zamoyskich, Sandomierz: Zamek, Rynek, rejs statkiem                                                       program 3 dni>>
  • Kotlina Kłodzka – Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Twierdza Kłodzka, Polanica Zdrój, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój, Szczeliniec Wielki, opcjonalnie Park Linowy "Skalisko"                                                                                           program 2 dni>>          program 3 dni >>
  • Kotlina Kłodzka + Jaskinia Niedźwiedzia – Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Twierdza Kłodzka, Polanica Zdrój, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój, Jaskinia Niedźwiedzia                                                                                               program 2 dni >>         program 3 dni>>
  • Kraków + Wieliczka – Stare Miasto, Bazylika Mariacka, Wawel, Manufaktura Cukierków, Muzeum Podziemia Rynku, Wioski Świata, Kazimierz, Wieliczka - Muzeum Żup Krakowskich                                                                                  program 2 dni >>       program 3 dni >>
  • Kraków + Zakopane – Kraków: Stare Miasto, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Wawel, Zakopane: Gubałówka, Krzeptówki, cmentarz na Pęksowym Brzysku, Morskie Oko, Dolina Kościeliska                                                                      program 2 dni >>     program 3 dni >>
  • Pieniny – Wąwóz Homole, Wysoki Wierch, Szafranówka, Czorsztyn: zamek i zapora, Zamek w Niedzicy, Trzy Korony, spływ Dunajcem                                  program 2 dni >>      program 3 dni >>
  • Pieniny + ZakopaneCzorsztyn: zamek i zapora, Zamek w Niedzicy, Trzy Korony, spływ Dunajcem, Zakopane: Gubałówka, Krupówki, Wielka Krokiew, Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna, Park Wodny                              program 3 dni >>
  • Warszawa – Stare Miasto, Zamek Królewski, Belweder, Łazienki, Ogród Saski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, PKiN, Powązki                                                                                                          program 2 dni >>        program 3 dni >>
  • Zakopane – Gubałówka, Krzeptówki, cmentarz na Pęksowym Brzysku, spacer po Krupówkach, Wielka Krokiew, Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna, Park Wodny                                                                                                           program 2 dni >>    program 3 dni >>
  • Zamek Czocha + Karpacz + Szklarska Poręba + Książ + Świdnica – Zamek Czocha, Wodospad Szklarki, Karpacz, Śnieżka, Świątynia Wang, Zamek w Książu, Kościół Pokoju w Świdnicy                                                                                 program 3 dni>>
Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
e-mail: info@kormoran.net.pl
Olesno, ul. Jaronia 3/1
tel. 34 350 53 30