Wycieczki 2-3 dniowe
 
 
 
  • Berlin Potsdamer Platz, Reichstag, Brama Brandenburska, Muzeum Pergamońskie, Czerwony Ratusz                                                                        program 2 dni >>
  • Berlin + Poczdam – Poczdam: Sanssouci, Cecylienhof, Berlin: Potsdamer  Platz, Brama Brandenburska, Muzeum Pergamońskie, Czerwony Ratusz                  program 2 dni >>
  • Berlin + Drezno – Drezno: Stare Miasto, Ratusz, Gewandhaus, Frauenkirche, Katedra, Opera, Zwinger, Berlin: Potsdamer Platz, Reichstag, Brama Brandenburska, Muzeum Pergamońskie, Czerwony Ratusz                                                                                                                program 3 dni >>
  • Berlin + Poczdam + Tropikalna Wyspa – Poczdam: Sanssouci, Cecylienhof, Berlin: Potsdamer  Platz, Brama Brandenburska, Muzeum Pergamońskie, Czerwony Ratusz, opcjonalnie Tropikalna Wyspa                                                     program 3 dni >>
  • Budapeszt + Zakole Dunaju – Wzgórze Zamkowe, Zamek Królewski, Góra Gellerta, Bazylika św. Stefana, baseny termalne Szechenyi, rejs statkiem po Dunaju, Zakole Dunaju: Esztergom, Szentendre                                                program 2 dni >>                program 3 dni >>
  • Czechy Skalne Miasto + ZOO Safari + Kotlina Kłodzka – Skalne Miasto Adrspach, ZOO Safari – Dvur Kralove, Kopalnia Złota, Twierdza Kłodzka, Kudowa Zdrój                                                                                                            program 2 dni >>                      program 3 dni>>
  • Drezno + Szwajcaria Saksońska – Drezno: Stare Miasto, Gewandhaus, Frauenkirche, Zwinger, Miśnia: Manufaktura porcelany, Szwajcaria Saksońska – kraina skał i zamków: Baszta, twierdza Koenigstein, Stolpen                                      program 2 dni >>                         program 3 dni >>
  • Drezno + Szwajcaria Saksońska + Spreewald – Spreewald: rejs łodzią z flisakiem, Drezno: Stare Miasto, Gewandhaus, Frauenkirche, Zwinger, Miśnia: manufaktura porcelany, Szwajcaria Saksońska                                                  program 3 dni >>
  • Eger + Miszkolc + Tokaj – Eger: Bazylika, Minaret, Kościół Minorytów, Dolina Pięknej Pani, Miszkolc: kąpielisko termalne Tapolca, Tokaj: piwnice Rakoczi – Sala Rycerska, miasto                                                                                          program 3 dni >>
  • Lwów + Złota Podkowa – Lwów: cerkiew Św. Jura, Ratusz Lwowski, Prospekt Swobody, Pałac Potockich, opera Lwowska, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, Złota Podkowa: Olesko, Podhorce, Złoczów
  • Morska Przygoda : Trójmiasto + rejs Karlskrone (Szwecja) + Malbork + Toruń – Gdańsk: Stare Miasto, Westerplatte, Gdynia, Sopot, rejs do Karlskrone – Muzeum Morskie, Malbork, Toruń                                                                              program 3 dni >>
  • Praga + Pilzno + Karlowe Wary – Praga: Hradczany – kompleks pałacowo zamkowy, Most Karola, Stare Miasto, Pilzno: Browar Prazdroj, Mariańskie Laźnie, Karlowe Wary: uzdrowisko                                                                                program 3 dni >>
  • Praga + Skalne Miasto – Skalne Miasto Adrspach, Praga: Hradczany – kompleks pałacowo – zamkowy, Złota Uliczka, Most Karola, Stare Miasto, Nowe Miasto – Plac Św. Wacława                                                                                                        program 2 dni >>            program 3 dni >>
  • Praga + Wiedeń – Praga: Hradczany, Most Karola, Stare Miasto, Nowe Miasto – Plac św. Wacława, Wiedeń: Kahlenberg, Grinzing, Opera, Schonbrunn – letnia rezydencja Cesarzy Austriackich, Hofburg                                                           program 2 dni >>                program 3 dni >>
  • Słowacja + baseny termalne Tatralandia – Zamek Orawski, Demianovska Dolina – Jaskinia Wolności, Stary Smokoviec – wjazd na Hrebienok, wodospad Zimnej Wody, Tatralandia – Park Wodny                                                         program 2 dni >>                  program 3 dni >>
  • Wiedeń + Brno + Morawski Kras – Wiedeń: Kahlenberg, Grinzing, Opera, Schoenbrunn – rezydencja Cesarzy Austriackich, Hofburg, Brno: Krypta Kapucynów, Katedra, Twierdza Spilberg, Jaskinie Morawskiego Krasu                   program 2 dni >>            program 3 dni >>
  • Wiedeń Szlakiem Wielkich Kompozytorów – Ringstrasse, Opera, Hofburg, dom W.A.Mozarta, Złota Sala Muzyczna – Musikverein, Schoenbrunn, Wesołe Miasteczko – Prater, Kahlenberg                                                                               program 3 dni >>
  • Wilno + Kowno + Troki – Wilno: Stare Miasto, Kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej, Zespół Uniwersytecki, dom A. Mickiewicza, cmentarz na Rossie, Troki: Zamek Książąt Litewskich, Kowno: szlak Mickiewicza                                program 3 dni >>
Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
e-mail: info@kormoran.net.pl
Olesno, ul. Jaronia 3/1
tel. 34 350 53 30